0
0,00  0 elementów

Brak produktów w koszyku.

Pakiet Indywidualne Weryfikacje Technologii Druku 3D

Pakiet Indywidualne Weryfikacje Technologii Druku 3D

(1 opinia klienta)
Cena:

1500,00 

Dla osółb, któłre uczestniczyli w poprzednich 2 pakietach, mają doświadczenie w druku 3D i chcą poznać wybraną technologię
7 godzin
zajęcia indywidualne
ustalany indywidualnie
DC3D przy ul. Tynieckiej 2, Wrocław

Opis

Plan warsztatów zawiera:

 • projektowanie pod technologie,
 • generowanie raportu produkcyjnego,
 • kosztorysowanie,
 • przygotowanie procesu,
 • obrółbkę wydruków.

Czas trwania warsztatów: 7 godzin

Format: zajęcie indywidualnie

Termin: ustalany indywidualnie

Miejsce: Dolnośląskie Centrum Druku 3D przy ulicy ul. Tynieckiej 2, Wrocław

Zapraszamy Cię na niezwykłą przygodę z drukiem 3D poprzez nasze Indywidualne Weryfikacje Technologii. To propozycja stworzona z myślą o osobach, któłre pragną dogłębnie poznać i zweryfikować konkretne technologie druku. Bez względu na to, czy jesteś doświadczonym entuzjastą druku 3D, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę, to szkolenie dostosujemy do Twoich oczekiwań.

Forma zajęć jest wyjątkowa - indywidualne sesje z naszym doświadczonym inżynierem. To szansa, by skoncentrować się na konkretnej technologii i zagłębić się w jej detale. Dzięki takiemu podejściu, masz pewność, że dostaniesz dokładnie to, czego potrzebujesz.

Szkolenie jest skrojone na miarę dla osółb, któłre chcą pogłębić swoją wiedzę na temat konkretnej technologii druku 3D. W związku z charakterem indywidualnych sesji, każdy detal jest omawiany bezpośrednio z Tobą. Nasz inżynier odpowie na Twoje pytania, podzieli się praktycznymi wskazówkami i dostosuje kurs do Twoich potrzeb.

Po ukończeniu szkolenia otrzymasz certyfikat potwierdzający Twoje zdobycie wiedzy i umiejętności. Szkolenia odbywają się w siedzibie Dolnośląskiego Druku 3D przy ul. Tynieckiej 2 we Wrocławiu, gdzie masz szansę otoczyć się profesjonalnym środowiskiem i korzystać z najlepszych narzędzi.

Jeśli pragniesz zgłębić konkretną technologię druku 3D i dostosować szkolenie do swoich potrzeb, to Indywidualne Weryfikacje Technologii są dla Ciebie. Dołącz do nas, by stworzyć unikalny plan nauki, dopasowany do Twoich celów i oczekiwań.

1 opinia dla Pakiet Indywidualne Weryfikacje Technologii Druku 3D

 1. (zweryfikowany)

  Fantastyczne!

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Masz pytania dotyczące szkoleń?

Z chęcią na nie odpowiemy!


  Š 2022. All Rights Reserved. Dolnośląski Park Innowacji i Nauki
  Design: Proformat
  Dolnośląskie Centrum Druku 3D
  ul. Tyniecka 2,
  52-407 Wrocław
  crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram